;

Péče o šperky

 

Co jsou šperky Swarovski elements?

Jedná se originální krystaly vyráběné ve firmě Swarovski. Ovšem samotný design šperku je zcela na nás. Nechte se překvapit jaké krásné a originální šperky jsme pro Vás vytvořili.

 

Druhy šperků:

1) Stříbrné šperky

Jsou šperky o ryzosti stříbra 925/1000

2) Šperky z chirurgické oceli

3) Šperky s přírodními perlami a kameny

4) Šperky z bižuterie

 

Péče o šperky:

Klademe velký důraz na kvalitu a originální design.

Aby Vám šperky přinášely radost co nejdéle, starejte se o ně s maximální péčí. Nezapomínejte, že šperky jsou často jemné a křehké.

Doporučujeme šperky na noc odkládat a nenosit při domácích pracích. K běžnímu ošetření stříbrných a ocelových šperků bez krystalů postačí vlažná voda s kapkou mýdla.

Zvláštní péči vyžadují přírodní perly, které pocházejí z živého organismu a jsou tedy citlivé na kosmetiku a jakékoli látky nepřírodního  původu. Perly noste co njčastěji. V kontaktu s Vaší pokožkou budou krásné a lesklé.

Drahé kameny také žádají zvláštní péči. Jejich čistění a úpravy svěřte raději odborníkům.

Šperkům se Swarovski elements také věnujte zvýšenou péči. Nesmí přijít do kontaktu s chemickými látkami a vodou.

Změna barvy může být způsobena různými faktory - styku s chemickými látkami, koupelemi, užíváním některých léků, potem s nížším pH. Jedná se o běžný jev a není proto výrobní vadou. K uvedení šperku do původní podoby stačí často šperk jen vyčistit.

Záruka na Váš šperk je poskytována podle platných českých zákonů, nevztahuje se však na mechanické poškození a nevhodné zacházení.

Přejeme Vám, aby Vás nové šperky jen a jen těšily.

ŠperkySW.eu