;

Tipy na léto 2016

Začneme hned konkrétně. Také rádi nosíte šperky k vodě a bojíte se, aby se nepoškodily?

My pro vás máme několik tipů, které si můžete vzít vcelku bez obav. Nejdůležitější je výběr materiálu a zde bychom doporučili pouze chirurgickou ocel. Je to stálý materiál a nemělo by mu ublížit skoro nic. Určitě vynechte bižuterní šperky a šperky s různými krystaly a kamínky, které opalovací krémy, voda a další může i úplně zničit. 

Náušnice, které jsou vhodné k vodě: bez osazení a z chirurgické oceli

Náušnice chirurgická ocel koule kuličky¨Náušnice ocel kroužky zlaté  Jemné Náušnice chirurgická ocel koule pecky 4 mm Náušnice chirurgická ocel kolečka masivní

 

Náramky, které jsou vhodné k vodě

Zde jsme zařadili dámské i pánské. Zase platí bez osazení a u chirurgické oceli.


Náramek chirurgická ocel had Náramek chirurgická ocel 

Další tipy se týkají šperků městských;).

Jestli chcete letošní léto pořádně zazářit, určitě musíte mít jeden z našich dokonalých náramků se Swarovski krystaly. Náramek je spojen mašličkou a když budete chtít, můžete ji jednoduše rozvázat a hned máte náramky tři, které můžete nosit samostatně.

Náramek s krystaly Swarovski elements violet 3v1 SW26702 Náramek s krystaly Swarovski elements gold 3v1 SW26703


Pak tu mám zase jeden evergreen. A to jsou perlové šperky. Můžete mít náušnice visací i pecičky. Máme je v mnoha barvách, tak si vybere určitě každá dáma i slečna;).

Stříbrné náušnice levandulové perly Swarovski elements PE42144 Stříbrné náušnice pecky dark grey perly Swarovski elements PE42154