;

TIPy na léto 2014

Všichni si snad už léta užíváme na 100 %, ale aby to bylo úplně dokonalé, měli bychom se zaměřit i ny ty nejjemnější detaily. Tedy, píši hlavně o ženách, takže se vylaďme:)

 
 
 
 
 
  • Zářící šperky

Pokud chcete dát okolí najevo, že i vy se umíte třpytit, určitě zvolte barvu crystal AB, která se třpytí a mění se. Na uchu září a nejde přehlédnout. Určitě je nádherná na větších krystalech, takže doporučuji od velikosti 14 mm. Například tato srdíčka, velikost 17 mm a závěs ze stříbra je neodolatelná kombinace! Nebo šperky vsazené do chirurgické oceli. další velice vhodná alternativa nejen pro alergiky.
 
Stříbrné náušnice Swarovski elements wild heart crystal ABSet chirurgická ocel Swarovski elements hvězda crystal AB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  • Šperky výrazné

Pokud chcete zvolit výrazný šperk, máte několik alternativ. Můžete si vybrat velký krystal nebo výraznou barvu. A nebo obojí, jako například hit letošního roku,stříbrné náušnice kapka o velikosti krystalu 22 mm! Nádehrná letní varianta jsounáušnice kroužky, které jsou vyrobeny ze stříbra a Swarovski krystalů jedinečných tvarů a barev.
 
Stříbrná souprava Swarovski velká kapka bermuda blueNáušnice stříbrné kruhy Swarovski cosmic triangle bermuda blue
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  • Něžné šperky

Ne každá žena si přeje na sebe upoutat pozornost zářivými barvami. Velice pěkné, jsou náušnice pecky se Swarovski krystaly v různých barvách. Nebo šperky s výraznějšími krystaly, ale v jemných barvách. Či luxusní šperky s přírodními kameny.
 
Náušnice pecky Swarovski elements rivoli, light sapphire, stříbro 925/1000Náušnice Swarovski elements Crazy 4 U Heart, 17 mm, Ag925, crystal