;

Novinky léto 2016

Stále se snažíme rozšiřovat náš sortiment o šperky krásné, jedinečné a nositelné;)

Mezi ně určitě patří žhavá novinka - náramky s přírodními kameny a krystaly Swarovski elements. Je to neodolatelné spojení přírodního materiálu s třpytivou krásou krystalů. Náramky jsou navlečené na průžném lanku, takže padnou na každou ruku. Pokud byste chtěli velikost upravit, není problém, stačí nám napsat a rádi vyjdeme vstříc.

Náramek přírodní mechový achát se Swarovski elements PR21501Náramek přírodní hematit se Swarovski elements PR21506

 

Neodolatelným evergreenem jsou perlové náušnice. Zapínání je vždy ze stříbra, takže se vyvarujete alergickým reakcím a šperk získává dlouhou životnost. Nyní je máme v mnoha barvách a můžete si vybrat, jestli chcete visací nebo pecky.

Stříbrné náušnice bílé perly Swarovski elements PE42145 Stříbrné náušnice pecky petrolejové perly Swarovski elements PE42156

 

Šperky FANCY STONE jsou určené pro ženy, které mají rády elegantní šperky. Krystaly jsou vybroušeny tak, že dokonale odráží světlo, takže se krásně třpytí. Máme je zase v mnoha barvách a dvou typech zapínání. Vybrat si můžete jak ze stříbrné, tak bižuterní varianty. 


Stříbrné náušnice Swarovski fancy stone erinite FA16961 Stříbrné náušnice Swarovski fancy stone crystal FA16972


Ocelová bomba na konec;) Nyní máme v nabídce velké množství náušnic rivoli. Krystaly jsou vsazeny do základny z chirurgické oceli, takže jsou vhodné i pro alergiky. Chirurgická ocel je materiál stálý a pevný, zaručuje dlouhou životnost. Tak tyto ale jistě na tohle krásné léto mít musíte;)

Náušnice chirurgická ocel Swarovski rivoli crystal CH12111 Náušnice chirurgická ocel Swarovski rivoli amethyst CH12119